Yapısal Projeler Sosyal Projeler Diğer ProjelerFoto Galeri
Video Galeri
Basından
HABERLER
BAŞKAN DEMİREL MAHALLE MUHTARLARINI KABUL ETTİ
BAŞKAN DEMİREL MAHALLE MUHTARLARINI KABUL ETTİ
Etimesgut mahalle muhtarları, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'i ziyaret ettiler. Mahallelerinin sorunlarını ileterek çözüm önerilerini sunan muhtarlar, belediye hizmet ve yatırımları hakkında bilgi aldılar.
Başkan Demirel, 33 mahallenin tamamının yararlanabildiği hizmetler gerçekleştirdiklerini belirterek, "Her mahallemize aile yaşam merkezleri, emekli evleri, havuzlar yapmak mümkün değil, ancak mahallelerimizin orta noktalarına bu yatırımları gerçekleştirerek hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz" dedi.
YAŞAM KALİTEMİZ ARTTI
Etimesgut'a her alanda önemli hizmetler kazandırdıklarını kaydeden Demirel sözlerini şöyle sürdürdü: "Son 7-8 yıl içinde ilçemize 27 tesis ile 200 park ve yüzlerce dönümlük hatıra ormanları kazandırdık. İlçemizin yaşam kalitesini yükselttik, şehrimizi cazibe merkezi haline getirdik. Şu anda ilçemiz Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilçesi durumundadır. Yatırımlarımıza süratle devam ediyoruz. Engelsiz Yaşam Merkezimizi inşa ediyoruz, Ahielvan ve Güzelkent Aile Yaşam ve Eğitim Merkezlerimizi yapıyoruz. Emekli dinlenme evleri, spor merkezleri, etiSEM birimleri açıyoruz. İlçemizin dörtbir yanını ağaçlarla donatıyoruz. Bütün hizmetlerimizi sizlerin ve halkımızın istek, ihtiyaç ve önerilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz". Muhtarlar, hizmetlerinden dolayı Başkan Demirel’e teşekkür ettiler ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçları dile getirdiler.
Toplam : 1 / 1
facebooktwitter