Yapısal Projeler Sosyal Projeler Diğer ProjelerFoto Galeri
Video Galeri
Basından
HABERLER
KAYMAKAM GÜREL VE BAŞKAN DEMİREL YILIN İLK MESAİSİNİ BİRLİKTE YAPTILAR
Etimesgut Kaymakamı Gürel, Başkan Demirel'e iade-i ziyarette bulundu
KAYMAKAM GÜREL VE BAŞKAN DEMİREL YILIN İLK MESAİSİNİ BİRLİKTE YAPTILAR
Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel ve Belediye Başkanı Enver Demirel, 2017’nin ilk iş gününde bir araya geldiler. Kaymakam Gürel, Başkan Demirel'i ziyaret ederek belediye hizmetleri ile ilgili bilgi aldı ve görüş alışverişinde bulundu.
Etimesgut kaymakamlığı görevine yeni atandığını hatırlatan Gürel, "Bizler bu makamlarda gelip geçiciyiz. Önemli olan güzel çalışmalarla anılmak, kalıcı hizmetler bırakabilmektir. Etimesgut'ta belediyenin başarılı çalışmalarını gördüm. İnşallah bundan sonraki süreçte, birlikte daha güzel hizmetler yapmak nasip olur" dedi. Başkan Demirel, Kaymakam Gürel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Kaymakamımız’a, yeni görevlerine başladıklarında tebrik ziyaretinde bulunmuştuk. Sağ olsunlar kendileri de belediyemize iade-i ziyarette bulundular. Bu vesileyle ilçemizin sorunları ve çözümleri noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik" değerlendirmesinde bulundu.
ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK
Başkan Demirel, belediyenin hizmetlerine ilişkin de bilgi verdi. Demirel şunları kaydetti: "Geride kalan hizmet yılımız içinde 25 park, 330 bin metrekare yeni yeşil alan çalışması gerçekleştirdik. 100 bin metrekareyi aşkın bir alanda 17 Şubat şehitlerimizin anısına hatıra ormanı oluşturduk. Yine 15 Temmuz şehitlerimizin aziz hatıralarını, kurduğumuz 15 Temmuz Şehitleri Ormanı'nda yaşatıyoruz. Engelsiz Yaşam Merkezi, Elvan Aile Yaşam Merkezi, Güzelkent Aile Yaşam, Eğitim ve Sağlık Merkezi inşaatlarımızı büyük ölçüde tamamladık. Ahimesut Mahallemize modern bir kapalı pazar yeri kazandırdık. Atatürk Ormanımızın içerisine diktiğimiz ağaçlarımıza zarar vermeden Atatürk Evi'ni ve Hanımlar Konağı'nı inşa ettik. Atayurt Mahallemizde Emekli Dinlenme Evi ve Spor Merkezi'ni hizmete açtık. Şehit Osman Avcı Mahallesi ve Bağlıca Mahallemize modern spor tesisleri inşa ettik. Bu yıl içinde de hizmet ve yatırımlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz".
Toplam : 1 / 1
facebooktwitter