Yapısal Projeler Sosyal Projeler Diğer ProjelerFoto Galeri
Video Galeri
Basından
HABERLER
CEM VAKFI YÖNETİMİ DEMİREL'İ ZİYARET ETTİ
CEM VAKFI YÖNETİMİ DEMİREL'İ ZİYARET ETTİ
Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner ve Ankara Şube Başkanı Faruk Ali Yıldırım, Alevi Dedesi Hüseyin Dedekargınoğlu ile birlikte Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'i ziyaret ettiler.
Genel Başkan Erdoğan Döner, Başkan Demirel'i hizmetlerinden dolayı tebrik etti, Şube Başkanı Yıldırım, "Ülke olarak toplumsal barışa, birlikte ve kardeşçe yaşayacak zemine ihtiyacımız var. Sayın Başkan Enver Demirel, bu birliği ve beraberliği Etimesgut'ta çok iyi sağladı. Hiç bir ayrım yapmadan hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve çok başarılı hizmetler yapıyor. Hiçbir ayrım yapmadan, toplumun tamamını kucaklıyor. Sayın Başkan’ın örnek kişiliğini ve yönetim tarzını takdir ediyoruz, tebrik ediyoruz ve Cem Vakfı olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.
BİRLİĞE İHTİYACIMIZ VAR
Başkan Demirel de vakıf yönetiminin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplumun tüm kesimlerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap veren hizmetler gerçekleştirmeye gayret ettiklerini belirten Demirel, "Gerçekten ülke olarak ayrışmaya değil; birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ihtiyacımız var. İçinde bulunduğumuz zorlukları, ancak bu birlik ve beraberlik şuurumuzu tam olarak tesis ederek aşabiliriz" dedi.
STK'LARIN DESTEKÇİSİYİZ
Başkan Demirel, Vakıf Başkanı Döner ve yönetimine başarılar dileyerek, "Belediye olarak tüm sivil toplum kuruluşlarımıza görev ve yetkilerimiz çerçevesinde destek oluyoruz. Cem Vakfımız'ın da bu yönüyle her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum" diye konuştu.
Toplam : 1 / 1
facebooktwitter