Yapısal Projeler Sosyal Projeler Diğer ProjelerFoto Galeri
Video Galeri
Basından
HABERLER
DEMİREL MADALYALI JUDOCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
Etimesgut Belediyesi Judo takımının hedefi Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu
DEMİREL MADALYALI JUDOCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
Etimesgut Belediyesi Judo takımı 57 kiloda Buket Mercan, 48 kiloda Özge Andiç, 78 kiloda Sıdıka Işık, 44 kiloda Merve Koçer;  erkeklerde ise 55 kiloda Buhari Yıldırım ve 73 kiloda Ahmet Burak Çuhadar ile 6 madalya kazandı. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut Belediyesi Judo takımının şampiyon sporcularını ağırladı. Demirel, Türkiye Büyükler, Türkiye Ümitler ve Türkiye Gençler şampiyonalarında madalya kazanan judocuları tebrik ederek, altınla ödüllendirdi.
HEDEF ULUSLARARASI BAŞARI
Judocuların başarılarıyla gurur duyduklarını belirten Demirel, "Erkek takımımız Süper Lig'de, bayan takımımız 1. Lig'de, ümit bayanlarımız Ümitler 1. Lig'inde önemli başarılara imza atıyorlar. Katıldıkları turnuvalardan madalyalarla dönen judocularımızı ve antrenörleri Yasin Doğan'ı tebrik ediyorum. Artık uluslararası madalyalar beklediğimizi de ifade etmek istiyorum" dedi.
DESTEK BAŞARI GETİRDİ
Yasin Doğan da Başkan Demirel'in verdiği büyük destekle başarılar kazandıklarını ifade ederek teşekkür etti, hedeflerinin Avrupa ve dünya şampiyonu judocular çıkarmak olduğunu söyledi. Ziyarette Judo Federasyonu Genel Sekreteri Rahman Emeksiz, Ankara Judo İl Temsilcisi Hüseyin İşleyen ve Judo mili takım antrenörü Yavuz Yolcu da yer aldı. Emeksiz, judoya verdiği destekten dolayı plaket takdim etti.
Toplam : 1 / 1
facebooktwitter